KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13351122
nr 1335 1122
Julia Strömberg
(1851-1920)
Oljemålningar, ett par, Julia Strömberg (1851-1920), Monogramsignerade -87, Landskap med hus. Olja på pannå, 32x49 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:51:37
29/6 18:19:10
1.500 kr
29/6 18:20:38
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer